icon icon

Zespół

Wiemy jak ważne jest dobranie odpowiedniej metody leczenia, aby zapewnić jak najlepszy efekt.

Oferujemy szeroki zakres usług ortodontycznych i stomatologicznych dla dzieci oraz dorosłych.

Hollywood Smile - zespół - Marta Klimczak

Marta Klimczak

Lider zespołu

Jestem absolwentką studiów na kierunku Zdrowie Publiczne ze specjalizacją Organizacja i Zarządzanie w Ochronie Zdrowia. Obecnie w Klinice pełnię funkcję Lidera Zespołu. Posiadam wieloletnie doświadczenie na kształtowaniu i organizacji pracy w placówce medycznej. Głównym priorytetem jest dla mnie sprawne funkcjonowanie zespołu, który ma satysfakcję z wykonywanej pracy, a która przynosi oczekiwany rezultat. Chętnie uczestniczę w różnego rodzaju webinariach oraz szkoleniach z zakresu służby zdrowia oraz zarządzania. Czas wolny poświęcam swojej pasji - gotowaniu, chętnie udoskonalając istniejące już przepisy i sztukę podawania potraw. Jestem pasjonatką podróży górskich oraz florystyki.
Hollywood Smile - zespół - Paulina Laskowska

Paulina Laskowska

Rejestratorka medyczna

W swojej pracy rejestratorki medycznej najważniejsza jest dla niej profesjonalna i Doskonała Obsługa Pacjenta oraz dobry kontakt z Pacjentem. Wyróżnia ją cierpliwość, uprzejmość, wyrozumiałość oraz empatia. Dba o komfort Pacjenta już od pierwszego kontaktu. Ukończyła szkołę o profilu Policyjnym, ale jej ścieżka zawodowa ukierunkowała się na obsługę klienta i tu posiada już kilka lat doświadczenia. Wolny czas spędza aktywnie, podróżując z rodziną.

Oferta Hollywood Smile

Przejdź

Skontaktuj się

Przejdź

Rezerwuj termin

Wypełnij formularz rezerwacji - uzupełnij swoje dane i wybierz preferowany termin wizyty w Hollywood Smile.

Rezerwuj termin - zapisz się na wizytę

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Regulaminem i Polityką Prywatności.
Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Pracownia Techniki Dentystycznej ALMADENT Aleksander Orzełowski z siedzibą w Pabianicach, ul. Warszawska 8, 95-200 Pabianice.