icon icon

Technologie

W Klinice Hollywood Smile diagnozujemy i leczymy.

Gwarancją Państwa satysfakcji jest nasz zespół polecanych dentystów i ortodontów, leczący na najwyższym poziomie i w szerokim zakresie.

BEYOND

Wybielanie zębów Beyond jest bardzo i skuteczne. Efekty zabiegu utrzymują się przez 2-3 lata. Zmiany są zauważalne tuż po zabiegu, jednak na pełen rezultat należy poczekać 24h.

Wybielanie zębów Beyond trwa od 30 do 60 minut. Podczas wizyty, lekarz stomatolog lub higienistka stomatologiczna indywidualnie dla każdego pacjenta dobiera odpowiednie kosmetyki do użytku domowego, a także udziela szczegółowych informacji na temat dalszego postępowania.

RTG

Kodak 2100 to nowoczesny wewnątrzustny aparat rentgenowski z generatorem o wysokiej częstotliwości. Zapewnia najwyższej jakości precyzję diagnostyczną a także bezpieczeństwo pacjentów i personelu.

Dzięki zastosowaniu technologii wysokiej częstotliwości, promieniowanie zostało zredukowane o 30% - podczas ekspozycji pacjent otrzymuje minimalną dawkę promieniowania przy zachowaniu wysokiej precyzji obrazu.

MIKROSKOP CARL ZEISS

Carl Zeiss – czołowy światowy producent w zakresie profesjonalnej optyki.

Paleta produktów wysokiej jakości firmy Carl Zeiss obejmuje wyroby od szkieł optycznych po zwierciadła dla satelitów kosmicznych, od obiektywów do kamer po systemy mikrolitograficzne dla urządzeń żłobiących płytki, od teleskopów po mikroskopy dla mikrochirurgicznych zabiegów operacyjnych, od szkieł kontaktowych po teleskopy wielkich rozmiarów, od oprawek do okularów po laserowe skanujące systemy mikroskopowe, od modułów optycznych po kompletne systemy pomiarowe.

THE WAND

The Wand to niezwykłe urządzenie. Umożliwia lekarzowi bezpieczne i bezbolesne podanie znieczulenia. Końcówki wyglądają niemal jak długopis, na którego końcu znajduje się krótsza bądź dłuższa igła. Specjalna technika prowadzenia końcówki w tkankach sprawia, iż pacjent nie odczuwa jej obecności w dziąśle. Dzieje się tak dlatego, iż cały czas w trakcie wprowadzania w głąb tkanek igły aplikowany jest płyn znieczulający.

Płyn tworzy pewnego rodzaju osłonę na czubku igły - tzw. płaszcz anemizacyjny. Oznacza to, iż do tkanek dociera najpierw środek znieczulający, a dopiero potem, do znieczulonych już tkanek, zbliża się igła. W efekcie igła porusza się w znieczulonych już tkankach i dlatego pacjent nie odczuwa jej obecności. Końcówki mają jeszcze jedną zaletę - absolutnie nie przypominają strzykawki. Szczególnie cieszy to zestresowanych pacjentów, zwłaszcza dzieci, którym strzykawka najczęściej niezbyt dobrze się kojarzy.

KALINOX

To rodzaj znieczulenia, któremu poddawany jest pacjent podczas zabiegów medycznych. Dzięki wdychaniu mieszaniny podtlenku azotu ("gaz rozweselający") i tlenu odczuwamy fizyczne odprężenie, uspokajamy się zachowując jednocześnie pełną świadomość.

Jest to bardzo przydatna i bezpieczna metoda walki z lękiem i bólem, idealna dla wszystkich obawiających się spotkania ze stomatologiem. W naszej klinice używamy gazu medycznego Kalinox.

PIEZON MASTER SURGERY

PRECYZJA, BEZPIECZEŃSTWO, MOC I INTELIGENCJA -nowa jakość w chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej dzięki oryginalnej metodzie Piezon.

Główną zaletą napędu piezoceramicznego w chirurgii są perfekcyjnie liniowe wibracje w przód i w tył oraz w górę i w dół, maksymalna precyzja i bezpieczeństwo śródoperacyjne, bez najmniejszej niemal utraty kości oraz optymalne cięcie w obrębie tkanek twardych, bez naruszania ciągłości tkanek miękkich - cięcie selektywne.

Innowacyjna technologia w rękach chirurga - stomatologa to gwarancja sukcesu wykonywanego zabiegu.

NÓŻ CHIRURGICZNY

Elektrochirurgiczne urządzenie do cięcia i koagulacji dziąseł (konturowania tkanek).

Elektrochirurgia stanowi sprawdzoną metodę terapeutyczną, stosowaną od wielu lat zarówno w stomatologii, jak i medycynie. Do cięcia i koagulacji tkanki miękkiej elektrochirurgia wykorzystuje energię częstotliwości radiowych. Skupienie energii wykorzystywane przez PerFect TCS II w małej, aktywnej elektrodzie umożliwia cięcie i koagulację tkanek. W tym czasie elektroda zostaje zimna, a cięcie następuje za pomocą wygenerowanej energii.

Metoda ta jest bardzo skuteczna i bezpieczna dla pacjenta.

FIZJODYSPENSER

Proste w obsłudze i efektywne w pracy urządzenie do małej chirurgii oraz implantologii. Fizjodyspenser skutecznie wspiera pracę stomatologa w zakresie zabiegów implantologicznych, gwarantując wysoki poziom precyzji i komfort obsługi.

CALAMUS

Calamus Dual jest zintegrowanym urządzeniem do wypełniania kanałów korzeniowych, z końcówkami do wypełniania części przywierzchołkowej (Downpack-Pack) oraz środkowej i koronowej (Backfill-Flow) kanałów.

Końcówka Pack jest przeznaczona do nagrzewania upychaczy stosowanych w celu ogrzania i zmiękczenia głównych ćwieków gutaperkowych oraz odcinania ćwieków gutaperkowych. Końcówka (rękojeść) ta może być także przeznaczona do nagrzewania dodatkowych końcówek (zamiennie z upychaczem), służących do badania reakcji miazgi na bodźce termiczne przy ocenie jej żywotności.

Końcówka Flow jest przeznaczona do nagrzewania i umieszczania gutaperki w kanale korzeniowym. Jednorazowe wkłady są przeznaczone do umieszczenia rozgrzanej gutaperki w oczyszczonym i opracowanym kanale korzeniowym.

ENDO-MATE TC2

Bezprzewodowy aparat do endodoncji z podłączeniem do endometru.

Tomograf CS9000 3D

Dzięki unikalnej możliwości łączenia technologii: pantomografii i obrazowania w trójwymiarze System Carestream CS 9000 3D jest doskonałym i kompletnym narzędziem do diagnostyki zewnątrzustnej. Najwyższa na rynku jakość badań została połączona z wszechstronnością produktu. Aparat może być w każdej chwili rozszerzany o funkcję cefalo lub bezpiecznej dla pacjenta tomografii komputerowej tworząc zunifikowaną platformę diagnostyczną. Opracowana w laboratoriach Carestream technologia pojedynczej ekspozycji „One Shot” optymalizuje jakość zdjęcia głównie przez likwidację zniekształceń charakterystycznych dla innych technik.

Akwizycja trwa krócej niż sekundę zmniejszając tym samym ryzyko konieczności powtórzenia zdjęcia ze względu na poruszenie się pacjenta. W rozszerzonej wersji 3D - System CS 9000 staje się wszechstronnym tomografem idealnym dla implantologów (symulacja pozycjonowania implantów) i ortodontów (autotracing i automatyczne programy do planowania leczenia). Regulowana ogniskowa doskonale pomaga w pozycjonowaniu dostosowując się automatycznie do budowy morfologicznej pacjenta. Wyjątkowo proste, ale w pełni funkcjonalne oprogramowanie pozwala szybciej i bardziej precyzyjnie postawić diagnozę i opracować plan leczenia.

O klinice

Przejdź

Poznaj nasz zespół

Przejdź

Rezerwuj termin

Wypełnij formularz rezerwacji - uzupełnij swoje dane i wybierz preferowany termin wizyty w Hollywood Smile.

Rezerwuj termin - zapisz się na wizytę

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Regulaminem i Polityką Prywatności.
Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Pracownia Techniki Dentystycznej ALMADENT Aleksander Orzełowski z siedzibą w Pabianicach, ul. Warszawska 8, 95-200 Pabianice.