icon icon

Zespół

Wiemy jak ważne jest dobranie odpowiedniej metody leczenia, aby zapewnić jak najlepszy efekt.

Oferujemy szeroki zakres usług ortodontycznych i stomatologicznych dla dzieci oraz dorosłych.

Hollywood Smile - zespół - Dr n. med. Adrian Gnatek

Dr n. med. Adrian Gnatek

spec. chirurgii stomatologicznej

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Uzyskał tytuł specjalisty 
w dziedzinie chirurgii stomatologicznej oraz stopień naukowy doktora nauk medycznych. Jest autorem i współautorem wielu publikacji naukowych 
z zakresu chirurgii stomatologicznej. Uczestniczy w licznych szkoleniach oraz konferencjach chirurgicznych i implantologicznych. W swojej pracy ceni profesjonalizm i najwyższą jakość. W wolnych chwilach uprawia sport, gra na gitarze oraz podróżuje.
Hollywood Smile - zespół - Lek. dent. Katarzyna Kurkiewicz

Lek. dent. Katarzyna Kurkiewicz

spec. stomatologii zachowawczej z endodoncją

Ukończyła wydział lekarsko - dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Rok studiów realizowała na Universidad de Sevilla w Hiszpanii. W trakcie studiów została wyróżniona stypendium Ministra Zdrowia. W 2019 r. Ukończyła specjalizację w dziedzinie Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją. Prowadzi szkolenia dla lekarzy z zakresu endodoncji mikroskopowej. Wykonuje zabiegi z zakresu leczenia kanałowego, stomatologii zachowawczej, estetyki i protetyki stomatologicznej. Specjalizuje się w leczeniu pod mikroskopem.

Prowadzi Pacjentów po przebytych urazach w obrębie zębów. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności na licznych szkoleniach i konferencjach międzynarodowych.

Jest autorką kilku publikacji naukowych. Posługuje się biegle językiem angielskim i hiszpańskim oraz zna podstawy języka francuskiego. W swojej pracy wykorzystuje najnowsze technologie. Niezwykle dba o wysoką jakość i dokładność wykonywanych usług. Do każdego Pacjenta podchodzi indywidualnie, wsłuchując się w jego potrzeby i ustalając indywidualny plan leczenia.

Jej drugą pasją jest sport, a w szczególności judo, które uprawiała wyczynowo przez 15 lat. Oprócz tego lubi podróżować po świecie i poznawać inne kultury.
Hollywood Smile - zespół - Dr n. med. Borys Tomikowski

Dr n. med. Borys Tomikowski

spec. protetyki stomatologicznej

Studia stomatologiczne ukończyłem na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, uzyskując trzecią lokatę na roku i dyplom z wyróżnieniem. W roku 2009 odbyłem praktykę kliniczną na Uniwersytecie Radboud w Nijmegen w Holandii, gdzie pod okiem uznanych specjalistów doskonaliłem swoje umiejętności z zakresu protetyki, chirurgii periodontologicznej i implantologii.

Jestem wykładowcą w Zakładzie Protetyki Instytutu Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W roku 2017 obroniłem rozprawę doktorską i uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych. Zyskałem tytuł specjalisty w dziedzinie protetyki stomatologicznej.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje, z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki i implantologii, uczestnicząc w krajowych i zagranicznych kursach oraz konferencjach.
Hollywood Smile - zespół - Lek. dent. Agata Ćwiklińska

Lek. dent. Agata Ćwiklińska

spec. stomatologii dziecięcej

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalista stomatologii dziecięcej, Ortodonta - osoba zajmująca się leczeniem ortodontycznym w naszej Klinice. W trakcie szkolenia specjalizacyjnego w Zakładzie Stomatologii Wieku Rozwojowego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej oraz Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Doktorantka i pracownik naukowy Zakładu Stomatologii Wieku Rozwojowego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyła Studium Doskonalenia Praktycznego w Ortodoncji prof. Komorowskiej w Warszawie. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach specjalizacyjnych w kraju i za granicą. Od początku pracy zawodowej specjalizuje się z w interdyscyplinarnym leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych. W leczeniu ortodontycznym kieruje się indywidualnym podejściem do Pacjenta oraz dbałością o każdy szczegół.
Hollywood Smile - zespół - LEK. DENT. Wojciech Woźnicki

LEK. DENT. Wojciech Woźnicki

spec. periodontologii

W 2014 roku ukończyłem studia na Oddziale Stomatologicznym Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Staż podyplomowy odbyłem w Poradni Stomatologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM. Po ukończeniu stażu specjalizacyjnego i zdaniu egzaminu państwowego uzyskałem w roku 2020 tytuł specjalisty w zakresie periodontologii. W pracy zawodowej zajmuję się leczeniem stanów zapalnych przyzębia, które odpowiedzialne jest za utrzymanie zębów w kości. Przeprowadzam zabiegi plastycznej mikrochirurgii śluzówkowo- dziąsłowej oraz zabiegi regeneracyjne mające na celu odtworzenie utraconych tkanek otaczających ząb. Zajmuję się także chirurgią stomatologiczną. W pracy cechuje mnie cierpliwość, dokładność i empatia. Swoją wiedzę oraz umiejętności stale poszerzam uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu periodontologii, chirurgii oraz protetyki stomatologicznej.
Hollywood Smile - zespół - Lek. dent. Marta Walaszek

Lek. dent. Marta Walaszek

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Na studiach brałam czynny udział w kołach naukowych, swoją wiedzę poszerzając szczególnie w zakresie periodontologii oraz endodoncji.

Wykonuję zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, periodontologii oraz stomatologii dziecięcej. Swój rozwój wiążę głównie z chirurgią periodontologiczną oraz medycyną estetyczną. Na bieżąco śledzę najnowsze rozwiązania ze świata stomatologii poprzez udział w kursach, a zdobyte doświadczenie wykorzystuję w codziennej praktyce. Jestem autorką kilku publikacji naukowych.

W swojej pracy wykorzystuję najnowsze technologie. Zawsze dbam o dokładność i wysoką jakość wykonywanych usług. Podstawą dla mnie jest dobry plan leczenia, indywidualne podjście do każdego pacjenta oraz zdrowy piękny uśmiech.
Hollywood Smile - zespół - Lek. dent. Katarzyna Majchrowska

Lek. dent. Katarzyna Majchrowska

Studia ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej oraz endodoncji, z którą głównie wiąże swój rozwój zawodowy. Stale poszerza swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w różnych kursach. Pozyskaną wiedzę wdraża w leczeniu swoich Pacjentów kierując się zasadami stomatologii minimalnie inwazyjnej.

Zawsze przykłada najwyższą staranność do komfortu Pacjenta w czasie wizyty w gabinecie stomatologicznym.
Hollywood Smile - zespół - Lek. dent. Ernest Kowalski

Lek. dent. Ernest Kowalski

Ukończył Łódzki Uniwersytet Medyczny w 2019 r. W pracy z Pacjentami najbardziej zależy mu na wzajemnym zaufaniu. Prowadząc leczenie zachowawcze, endodontyczne czy protetyczne jego celem jest długotrwały i stabilny efekt leczenia. Do każdego przypadku podchodzi kompleksowo.

Zawodowo i prywatnie ceni kontakt z drugim człowiekiem - dużo czasu poświęca na rozmowę z Pacjentem: z jednej strony by dobrze zrozumieć potrzeby i oczekiwania pacjenta, a z drugiej, by Pacjent mógł dokładnie poznać możliwości, cel i przebieg leczenia.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach, korzystając z wiedzy najlepszych polskich i zagranicznych wykładowców. Doświadczenie zdobywał m.in. podczas stażu na Mahidol University w Tajlandii.

Prywatnie pasjonat fotografii, teatru współczesnego i architektury. Uwielbia podróżować poza utartym szlakiem, szczególnie na bliski i daleki wschód.
Hollywood Smile - zespół - LEK.DENT. Aleksandra Bałczewska-Pyda

LEK.DENT. Aleksandra Bałczewska-Pyda

Ukończyłam studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i od tego czasu regularnie podnoszę swoje kwalifikacje na kursach i szkoleniach. Doskonalę swoje umiejętności szczególnie w obszarze protetyki, periodontologii i stomatologii estetycznej. Prowadzę praktykę w nurcie stomatologii minimalnie inwazyjnej. Na pierwszym miejscu stawiam dobro i komfort Pacjenta. Zależy mi, aby każdy zabieg był wykonany precyzyjnie i z dbałością o najmniejszy szczegół, dlatego zawsze pracuję w powiększeniu. W leczeniu ważna jest dla mnie perspektywa holistyczna. Każdą wizytę zaczynam od rozmowy. Zawsze wsłuchuję się w potrzeby i oczekiwania Pacjenta oraz szczegółowo omawiam plan leczenia. Takie całościowe podejście sprawia, że wizyta stomatologiczna może być początkiem bardziej świadomego życia.
Hollywood Smile - zespół - Lek. dent. Jarosław Ciach

Lek. dent. Jarosław Ciach

Jestem absolwentem kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

W Hollywood Smile zajmuję się stomatologią zachowawczą oraz leczeniem endodontycznym. W swojej pracy stawiam na dokładność oraz dobór najlepszej opcji leczenia w danej sytuacji. Swoją wiedzę poszerzam uczestnicząc w kursach oraz konferencjach stomatologicznych.

Wolne chwile wykorzystuje na aktywność fizyczną, spotkania ze znajomymi oraz podróże.
Hollywood Smile - zespół - LEK. DENT. Aleksandra Chlebicz

LEK. DENT. Aleksandra Chlebicz

spec. stomatologii dziecięcej

Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W 2023 roku uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie stomatologii wieku rozwojowego. Zajmuję się kompleksowym leczeniem dzieci w każdym wieku, stosuję sedację wziewną oraz znieczulenie komputerowe. Zwracam szczególną uwagę na profilaktykę próchnicy, w myśl zasady „lepiej zapobiegać niż leczyć”. Dbam o przyjemną atmosferę w gabinecie, tak aby najmłodsi czuli się komfortowo i bezpiecznie. Na co dzień zajmuję się także leczeniem zachowawczym osób dorosłych. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, w wolnym czasie uwielbiam pracę w moim ogrodzie.
Hollywood Smile - zespół - LEK. DENT. Judyta Telęga-Kolasińska

LEK. DENT. Judyta Telęga-Kolasińska

spec. stomatologii zachowawczej z endodoncją

W roku 2014 ukończyłam studia na kierunku lekarsko-dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. w roku 2023 uzyskałam tytuł specjalisty Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją. Nieustannie staram się pogłębiać swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. Zajmuje się leczeniem zachowawczym oraz endodontycznym z użyciem mikroskopu. Do życia i pracy podchodzę z optymizmem i zaangażowaniem. Czas wolny lubi spędzać aktywnie: moją pasją są podróże, snowboard i pływanie.

Oferta Hollywood Smile

Przejdź

Skontaktuj się

Przejdź

Rezerwuj termin

Wypełnij formularz rezerwacji - uzupełnij swoje dane i wybierz preferowany termin wizyty w Hollywood Smile.

Rezerwuj termin - zapisz się na wizytę

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Regulaminem i Polityką Prywatności.
Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Pracownia Techniki Dentystycznej ALMADENT Aleksander Orzełowski z siedzibą w Pabianicach, ul. Warszawska 8, 95-200 Pabianice.